Telefonní číslo

777 884 969

E-mail

zakr@seznam.cz

Otevírací doba

Na základě předchozí domluvy

V dnešním prvním díle seriálu Časté problémy klientů se podíváme na časté potíže lidí, se kterými se stýkám při své každodenní praxi.

Jak vyřešit problémy s bolavou kyčlí?

Konvenční medicína tento problém řeší za pomoci rehabilitací, v krajním případě pak operací a náhradou kyčle. Toto řešení je však ve většině případů unáhlené a ne vždy to správné, ze své praxe musím říct, že klienti s tímto problémem mají mnohdy potíže se žlučníkem, který je tedy nutné zaktivovat za pomoci reflexní masáže.

Špatně vidím, lze tento problém řešit?

Před několika lety jsem se s tímto problémem sám potýkal. V 15 letech mi lékař předepsal brýle na dálku. Postupem času jsem se dopracoval až na -2,5 dioptrie. Dnes již brýle nenosím a to jen díky reflexní terapii, která hledá příčinu v nesprávné funkci jater a dokáže ji za pomocí jednoduchých metod vyřešit.

Trápí mě časté deprese a psychické problémy, můžu za vámi také zajít?

Samozřejmě budu za vaši návštěvu rád. Pamatujte prosím, že žádná antidepresiva nejsou řešením, naopak problémy prohloubí. Při těchto problémech hledejme příčinu v pohlavních orgánech, u žen se jedná především o vaječníky a prsní žlázy, které jsou navzájem propojeny, u mužské populace je ve většině případů problém s prostatou. Tyto orgány se aktivují opět přes reflexní body na nohách. Tyto problémy často doprovází nesprávná funkce štítné žlázy.

Co lze dělat při zvýšené hladině cukru v krvi (cukrovce)?

Problém lze hledat v nesprávné funkci slinivky. Ta funguje nesprávně díky dlouhodobě špatnému životnímu stylu, který způsobí ucpání dvanáctníku a tím vyřadí činnost slinivky.

Doporučené články