Telefonní číslo

777 884 969

E-mail

zakr@seznam.cz

Otevírací doba

Na základě předchozí domluvy

V dnešním druhém díle seriálu Časté problémy klientů se podíváme na časté potíže lidí, týkající se bolestí hlavy, potíží se žlučníkem a problémy s ledvinami

Často mě bolí hlava a nechci se stále dopovat „růžovým štěstím“(Ibalginem)…

Naprosto Vás chápu, prášek problém neřeší, jen utlumí projev tohoto problému. Většina všech bolestí hlavy má příčinu v krční a hrudní páteři, kterou za pomoci kombinace reflexní a klasické masáže, lze jednoduše odstranit. Jestliže se jedná o takzvanou migrénu, nalézá se problém v dráze látkové výměny mezi játry, žáludkem a tračníkem.

Jak se projevují problémy se žlučníkem?

Tyto potíže se projevují různou intenzitou bolestí a tlaků na hrudní kost, můžou se však projevit po celém pravém okraji hrudníku až pod pravou lopatkuŽlučník se většinou ozývá při nesprávné funkci jater či některých dalších orgánůŽlučníkové bolesti mohou vyvolat podrážděnost, nesnášenlivost, psychickou nerovnováhu, kloubní kožní potíže.

Zdá se mi, že mé ledviny nefungují tak, jak mají…

Ledviny patří mezi orgány, které se při potížích dlouhou dobu viditelně neprojevují. Když se pak ledviny prokazatelně ozvou, většinou to bývá zlé. Spolehlivým ukazatelem je kontrola reflexních bodů na obou dolních končetinách, neboť při dysfunkci ledvin jsou tato místa velice bolestivá. Dalším možným ukazatelem stavu ledvin je bolest kolene na opačné straně od špatně fungující ledviny.

Doporučené články